ET / RU / EN

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONIETTEVÕTETE LIIT

EESTI EHITUSKONSULTATSIOONI- ETTEVÕTETE LIIT

EKEL

4. mail toimus Navigatori ärimajas Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu üldkoosolek. Tervituskõnega esines Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus-ja elamuosakonna juhataja Karin Sillmann, kes rääkis ministeeriumi plaanidest ning ehitusvaldkonna väljakutsetest, tõstes seejuures esile EKELi ja ministeeriumi senist koostööd ning selle jätkumise olulisust edaspidi.

Aastakoosoleku põhiosas andis EKELi juhatuse esimees Maidu Saar ülevaate möödunud aasta tegevustest ning tõi välja käesoleva aasta eesmärgid ja ülesanded. Tegevjuht Kalle Karron esitles 2016 majandusaasta tulemusi ning 2017 eelarvet. Üldkoosolekule tutvustati EKELi uuendatud arengustrateegiat, mis rõhutab liidu ambitsiooni toimida valdkonna mõjuorganisatsioonina ning projekteerimissektori tööandjate eestkõnelejana.

Ettekandega “Kuhu on jäänud Eesti majanduskasv?“ astus üles Eesti Panga majanduspoliitika ja –prognoosi allosakonna juhataja Rasmus Kattai, tuues välja Eesti majanduse arengut iseloomustavaid indikaatoreid ja statistilisi näitajaid. 

EKEL aastakoosolek
Fotod: Meeli Küttim